fbpx
Menu

Produktami FOEN zmienisz nie do poznania:

Zapach, który inspiruje

FOEN jest czołowym producentem perfum
do wnętrz oraz perfumowanych odświeżaczy
DEO FRESH. Poznaj historię naszej firmy…

W 1979 roku Zbigniew Gruszecki zaczął budować markę FOEN, która początkowo zajmowała się produkcja perfum. Następnie w roku 1997 firma zaczęła produkcję zapachowych zawieszek do pojazdów. W roku 2000 właściciel postanowił jako pierwszy w Polsce połączyć te dwa obszary.Stworzył w swoim laboratorium perfumowany odświeżacz powietrza DEO FRESH. Po 16 latach rozwoju w branży motoryzacyjnej oraz HORECA, zdecydował o wprowadzeniu nowej linii perfum do wnętrz pod brandem FOEN. Jest to produkt jeszcze bardziej ekskluzywny, a jego działanie jest jeszcze dłuższe i bardziej intensywne. Nasze kompozycje spełniają normy IFRA oraz IFEAT.

FOEN

W związku z dalszym rozwojem firmy oraz poprawą jakości obsługi klienta, w roku 2018 powstała firma FOEN SP. z o.o. sp.k.

Spółka zajmuje się sprzedażą oraz nawiązywaniem współpracy z siecią dystrybucji w całej Polsce oraz partnerami zagranicznymi. Zespół doświadczonych menagerów pomaga w edukowaniu z zakresu aroma-marketigu. Dodatkowo w roku 2018 firma planuje wprowadzenie urządzeń zapachowych opartych na technologii nano dyfuzji oraz technologii nawiewowej (Dry Air).