fbpx

Jak zapewnić wnętrzom piękny zapach?

0

Na naszą percepcję mają wpływ wszystkie zmysły, dlatego kiedy wchodzimy do pomieszczenia natychmiast reagujemy zarówno na jego wygląd, jak i zapach. Często zdarza się, że samo utrzymanie porządku i czystości nie wystarczy, aby wnętrze pachniało w sposób przyjemny, gwarantowało dobre samopoczucie i robiło pozytywne wrażenie. Jak więc usunąć nieprzyjemny zapach z mieszkania i zastąpić go czymś przywodzącym na myśl świeże kwiaty lub owoce?

Jak usunąć brzydki zapach z mieszkania

Brzydki zapach w mieszkaniu to problem, który może zniechęcić zarówno do przebywania w domu, jak i tym bardziej do zapraszania gości. Poza pozbyciem się wszelkich jego źródeł i odpowiednim przewietrzeniem pomieszczeń, równie ważne jest także zadbanie o ich atrakcyjną woń przy pomocy perfum dedykowanych wnętrzom. W mieszkaniu bardzo ważny jest ich odpowiedni wybór, który nie będzie mdły i nie wywoła bólu głowy lub jakiegokolwiek innego dyskomfortu. Doskonale nada się do tego zatem FOEN Nature, oparty na naturalnych aromatach roślinnych, jak paczula i rozmaryn, które są na tyle intensywne, aby długo utrzymywać się w powietrzu, ale nie wpływają przy tym negatywnie na nasze samopoczucie. Wygodny spray to dobre i szybkie rozwiązanie, z którego można skorzystać także w samochodzie i zapewnić sobie szybki oraz długotrwały efekt.

Perfuma dla wymagających – zapach FOEN Savor

Istnieją wnętrza oraz okoliczności, które wymagają specjalnej oprawy zapachowej. Romantyczna kolacja czy też domowe relaksacyjne spa w łazience są doskonałą okazją do skorzystania z takich perfum, jak FOEN Savor. Ich ekskluzywny aromat dedykowany jest restauracjom, hotelom i innym obiektom usługowym, gdzie sprawę zapachu traktuje się tak samo priorytetowo, jak kwestię wyposażenia wnętrz.

Owocowe nuty czarnej porzeczki, mandarynki i jagody w połączeniu z wyrazistym imbirem i piżmem nadają wnętrzom wrażenia luksusu, które możemy teraz bez trudu wprowadzić również pod swój dach. Zapach ten jest jednak bardzo wyrazisty, dlatego powinno się go traktować, jako rozwiązanie na wyjątkowe okazje, kiedy chcemy zapewnić szczególnym okolicznościom naprawdę ekskluzywną oprawę.

FOEN – perfumy do pomieszczeń

Usunięcie z domu nieprzyjemnego zapachu i nadanie mu nowego, atrakcyjnego aromatu można bez trudu połączyć dzięki perfumom do wnętrz w sprayu FOEN, których kompozycje idealnie dopasowują się do typu wnętrza i okazji. Nie musisz znać się na nutach zapachowych, aby wybrać doskonały produkt do swoich potrzeb, wystarczy, że zasugerujesz się jego nazwą, która odzwierciedla uzyskiwany dzięki nim efekt.

Komentarze

komentarze

Related Posts
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *