fbpx

Jak pozbyć się zapachu papierosów z samochodu?

0

Zdecydowana większość osób niepalących papierosów czuje się niekomfortowo w pomieszczeniach lub miejscach, gdzie da się odczuć zapach dymu tytoniowego. Nie bez powodu w ogłoszeniach motoryzacyjnych podaje się informację o niepalącym właścicielu, która stanowi atut samochodu wystawionego na sprzedaż. Kiedy jednak kupimy pojazd, w którym da się odczuć nieprzyjemny zapach papierosów, możemy zadbać o jego usunięcie z auta. W jaki sposób można to zrobić i które rozwiązanie jest dla nas najkorzystniejsze?

FOEN- perfuma neutralizująca zapach papierosów

Pierwszą metodą jest oczywiście klasyczna choinka zapachowa. Jej zakup jest stosunkowo niedrogi, a sam produkt jest powszechnie dostępy w wielu wariantach zapachowych. Jednakże ma ona dwie istotne wady. Po pierwsze – aromat choinki zapachowej nie należy do trwałych i po około tygodniu zwietrzeje, co zmusi nas do zakupu kolejnej choinki zapachowej. Po drugie – aromat jedynie powierzchownie maskuje nieprzyjemne pozostałości po paleniu papierosów, a przesiąknięta zapachem dymu tapicerka w dalszym ciągu będzie nieatrakcyjnie pachnieć.

Jak pozbyć się zapachu papierosów?

Alternatywą dla krótkotrwałego maskowania jest dokładne pranie tapicerki i wnętrza samochodu, czyli car detailing. Taka usługa z całą pewnością pozwoli usunąć zapach dymu tytoniowego, jednak usługa nie należy do najtańszych. W zależności od miasta, w którym realizowane jest zlecenie poprzez zaawansowanie procesu i szybkość świadczonej usługi takie pranie może wynieść nawet kilkaset złotych. Popularność takiej usługi sprawia, że i czas oczekiwania nie należy do najkrótszych – w profesjonalnych salonach detailingu na termin czyszczenia trzeba czekać nawet do 3 tygodni.

FOEN -perfumy do card detailingu

Są również preparaty, które łączą skuteczność zabiegów car detailingu z przystępnością i korzystną ceną choinek zapachowych. Idealnym przykładem takiego produktu są profesjonalne perfumy w sprayu, które znajdą swoje zastosowanie zarówno w użytku prywatnym, jak i w profesjonalnych przedsiębiorstwach. Dzięki zastosowaniu takiego preparatu świeży zapach na długo zagości w naszym aucie, a nieprzyjemny odór spowodowany paleniem papierosów przestanie stanowić problem. 

Car detailing perfumy FOEN

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych produktów perfumeryjnych, które świetnie sprawdzą się w mieszkaniu, samochodzie lub pomieszczeniach sanitarnych. Bogata oferta zapachowa sprawi, że każdy odnajdzie idealny zapach dla siebie, a różnorodne pojemności opakowań pozwolą na wybór najbardziej ergonomicznego wariantu w zależności od potrzeb. 

Komentarze

komentarze

Related Posts
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *