fbpx

Perfuma do biura

0

Jak podnieść wydajność pracy w biurze odpowiednim zapachem?

Nie od dziś wiadomo, że na wydajność naszej pracy ogromny wpływ ma nasz dobry nastrój oraz skupienie. W biurach, których działanie opiera się przede wszystkim na aktywności umysłowej, ten aspekt jest szczególnie ważny. Otoczenie w jakim pracownicy wypełniają swoje obowiązki musi być estetyczne, a powietrze czyste i przyjemne. Odpowiednio dobrane nuty aromatyczne mogą pomóc w obniżeniu stresu, dodawać energii lub pomagać w koncentracji. Jak więc zapewnić profesjonalnemu biuru profesjonalny zapach? 

Dla biur o dużej przestrzeni – zapach Black

Dziesiątki pracowników, goście i kontrahenci, stres czy ciągła praca sprzętu biurowego, wszystko to może wpływać negatywnie na świeżość powietrza nawet najobszerniejszej przestrzeni. Wybierając zapach do biura o dużej powierzchni powinniśmy brać pod uwagę intensywniejszy aromat, który nie zniknie całkowicie już po kilku minutach od rozpylenia. Jednocześnie warto pamiętać, aby były to energetyczne nuty, jak pieprz czy gałka muszkatołowa. Tego typu połączenie znajdziemy w FOEN Black, perfumach do wnętrz, które zgodnie ze swoją nazwą mają ciemny, głęboki zapach, który kojarzy się z profesjonalizmem i pomaga zachować trzeźwość umysłu nawet po kilkudziesięciu godzinach intensywnej pracy. 

Dla małych biur oraz gabinetów – zapach Boss

W przypadku niewielkich pomieszczeń, odświeżacz powietrza należy wybierać z rozwagą, kierując się raczej jego świeżością, a nie intensywnością, ponieważ ograniczona przestrzeń samoczynnie podbija zapach. Aromat zbyt mocny lub zbyt słodki przy dłuższym stosowaniu może wywoływać irytację lub dyskomfort, który negatywnie wpłynie na pracę osób zatrudnionych w biurze. Najlepiej jest decydować się na odświeżacze kwiatowe, bądź owocowe, które nawet przy dużym nasileniu działają korzystnie na nasze samopoczucie i skupienie. Dobrym rozwiązaniem jest na przykład FOEN Boss, zapach zbudowany na bazie relaksującej bergamotki, świeżego jabłka i drzewa sandałowego oraz cedrowego, nadających perfumom ekskluzywności. Aromat do biura nie powinien bowiem kojarzyć się z odświeżaczem do toalet, ale z profesjonalizmem i najwyższym poziomem świadczonych usług, w tym również dbałością o klienta.

Odpowiedni zapach w biurze to nie tylko opcjonalny dodatek, ale czynnik, który decyduje o efektywności pracy zatrudnionych osób oraz dobrym nastroju gości i kontrahentów. Jego dobór powinno się oprzeć na wielkości pomieszczeń oraz ich charakterze, a także na efekcie, który pragniemy uzyskać. 

Komentarze

komentarze

Related Posts
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *