fbpx

Perfuma do wnętrz o zapachu wiosny

0

Ogród późną wiosną. Orzeźwiająca mięta, zielona herbata lub earl grey, która swój charakter zawdzięcza bergamotce. Korzenne przyprawy i wanilia w jeszcze gorących ciasteczkach. To natura nauczyła nas, że miejscom, gdzie ładnie pachnie – możemy zaufać.

Zapach do wnętrz FOEN

Coraz większa liczba przedsiębiorców ma świadomość, że zmysł węchu u ich klientów i kontrahentów może mieć wręcz kluczowe znaczenie dla rozwoju firmy. Choć wydaje się, że najważniejsze informacje odbieramy za pomocą zmysłu wzroku, dotyku czy smaku – w biznesie, tak jak w życiu – przede wszystkim liczy się nos!

Zmysł… do interesów

Złożona, fascynująca aparatura węchowa, w którą wyposażony jest nasz mózg, od zarania dziejów decydowała o przetrwaniu. Dziś niewiele się zmieniło – wciąż instynktownie unikamy nieprzyjemnych i niebezpiecznych zapachów. Ten sam instynkt sprawia też, że chętnie otaczamy się miłymi woniami.

Dzięki tej wiedzy możemy pozytywnie wpływać nie tylko na własne samopoczucie, ale też na nastawienie klientów i partnerów biznesowych. Wystarczy uczynić właściwy zapach częścią kultury organizacyjnej naszej firmy.

Zapach do wnętrz FOEN

Zapach do biura

Czym kierować się wybierając zapach do biura? Przede wszystkim własnymi preferencjami. Intuicja chętnie podpowie która z woni najlepiej skomponuje się z charakterem działalności, wystrojem wnętrza, etc. Warto wziąć też pod uwagę porę roku – podczas upalnego lata z pewnością lepiej sprawdzi się Green Tea (orzeźwiający zapach zielonej herbaty, cytryny i drzewa oliwkowego) niż Cookies (cynamon, limonka, goździki, imbir) idealny na jesień i zimę. W przypadku palących pracowników – polecamy No Smoking, który skutecznie zniweluje nieprzyjemny zapach. W gabinecie prezesa najlepiej sprawdzi się Boss.

Zapach do firmy

W tym przypadku powinniśmy zadać sobie pytanie, czy na terenie przedsiębiorstwa panują zapachy, które należy zniwelować szczególnie skutecznie. Znów wiele zależy od rodzaju prowadzonej działalności. W komfortowej sytuacji są zakłady stolarskie, w których wciąż unosi się woń żywicy…  By w zakładzie produkcyjnym o zupełnie innej branży również roznosił się naturalny, leśny aromat – wystarczy sięgnąć po zapach Wood. Lub Jack, w którym woń drzewa sandałowego miesza się z nutami: wanilii, kardamonu i mięty. Do klubu fitness lub siłowni świetnie pasował będzie Adventure.

Zapach do wnętrz FOEN

Zapach do hotelu

Tu cel jest oczywisty: goście muszą poczuć się jak w domu lub… lepiej niż w domu. Czystość, schludność, świeżość – recepcji, pokoi i łazienek – można podkreślić perfumami do wnętrz o wybranym bukiecie zapachowym. W naszej ofercie znajdą Państwo propozycje, wśród których z pewnością znajdzie się zapach nawiązujący do stylu i wymarzonej atmosfery hotelu. Być może idealny okaże ekskluzywny Savor,  w którym nuty czarnej porzeczki i jagód połączono m.in. z wonią róż i imbiru?

Komentarze

komentarze

Related Posts
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *