fbpx

Zapach do mieszkania, odświeżacz do domu

0

Dla komfortu naszego i naszych gości, nie jest ważne jedynie to, czy w domu panuje porządek, ale także to jaki zapach unosi się w powietrzu. Często w mieszkaniach można wyczuć dym z papierosów, potrawy, spaleniznę, obuwie czy śmieci. Kompozycja nie jest pożądana, dlatego dobrym pomysłem jest zainwestowanie w dobry odświeżacz powietrza.

Jaki odświeżacz powietrza wybrać?

W domu wydzielają się przeróżne aromaty, które nie są akceptowane i potrafią uprzykrzyć życie. Oczywiście oczyszczenie powietrza jest możliwe, dzięki regularnym porządkom i wietrzeniu wnętrz. Jednak czasem to nie wystarcza i warto sięgnąć po inne rozwiązanie. Na przeciw takim problemom wychodzą producenci najróżniejszych odświeżaczy powietrza. Na rynku znajdują się odświeżacze powietrza różnego typu:

  • odświeżacze w sprayu – są najchętniej wybierane, nie kosztują dużo, działają szybko, wystarczy jedynie rozpylić po pomieszczeniu wybrany zapach. Tego typu odświeżacze można stosować praktycznie wszędzie, także w samochodzie.
  • odświeżacze z czujnikiem ruchu – są one zazwyczaj bardzo atrakcyjne wizualnie, dlatego można je podłączyć wszędzie bez obawy o to, że będą się wyróżniały w aranżacji. Takie urządzenia rozpylają zapach, kiedy wyczują czyjąś obecność, dlatego mogą nie być zbyt wydajne.
  • odświeżacz elektryczny – tego typu odświeżacze można stosować tylko tam, gdzie są gniazdka elektryczne. Uwalniają one stopniowo zapach, który neutralizuje brzydkie i nieprzyjemne aromaty.
  • odświeżacz w żelu – można pozostawić go w oryginalnym pomieszczeniu lub rozłożyć po kątach na tackach. Doskonale sprawdza się na małych powierzchniach.
  • odświeżacz z dołączonymi patyczkami – podobnie jak odświeżacze elektryczne, stopniowo uwalniają zapach, dodatkowo pięknie się prezentują.

Wybór odświeżaczy powietrza

Bardzo ciekawym rozwiązaniem są perfumy do wnętrz naszej marki – FOEN. Są to profesjonalne produkty, które świetnie sobie poradzą z każdym brzydkim zapachem. Perfumy Foen – Green Tea ma fantastyczny zapach zielonej herbaty z domieszką cytryny. Produkt można nabyć w klasycznej i eleganckiej, czarnej butelce z rozpylaczem. Dzięki czemu jest łatwy w użyciu i pięknie się prezentuje. Perfumę należy rozpylać w kilku miejscach, zależnie od wielkości pomieszczenia.

Warta polecenia jest także perfumy Her&His. Ma on zapach grejpfruta, bergamotki, piżma i imbiru. Bardzo ważne jest to, że produktu nie stosuje się w powietrze tylko na daną powierzchnię w kilku miejscach.

Komentarze

komentarze

Related Posts